English Polski

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Fryderyk GzowskiGanges Ayo91138049
2Andrzej KamińskiKIKBROS81337050
3Jan ŻakSkybreakers91231043
4Zygmunt ŚwięcickiKIKBROS10228030
5Mark KananovichSky This9327030
6Antoni BobrowskiBobry92926055
7Antoni MazanKIKBROS102026046
8Franciszek WilkGanges Ayo71124035
9Jan ZwolanPogoń Pyton9724031
10Bruno MichnikowskiBobry92620046
11Józek MencwelCzarny chleb i Czarna Hańcza91419033
12Kazik SkibińskiCzarny chleb i Czarna Hańcza9018018
13Mira GodosBobry9517022
14Piotr JończykPogoń Pyton101115026
15Emilia PaczynskaBing Bong9515020
16Dominik KorzniakowGanges Ayo94614060
17Antoni MycielskiGanges Ayo82314037
18August KatariaSky This91614030
19Kacper RogowskiGanges Ayo81614030
20Ignacy SikorskiKIKBROS81114025
21Ernest MałkiewiczBing Bong9914023
22Alicja RasztawickaPogoń Pyton10714021
23Michał TyszkaDYSKretni9714021
24Franek GerusKIKBROS102313036
25Edgar DybińskiSkybreakers91713030
26Michał MarschallSkybreakers6713120
27Krystian WasiakPogoń Pyton9713020
28Stanisław GerusKIKBROS101412026
29Jan MoszyńskiKIKBROS81011021
30Konrad KowalskiSkybreakers93010040
31Alicja DorobińskaPogoń Pyton102110031
32Zuzanna DydaDyskorożce91410024
33Elżbieta BobrowskaDyskorożce9510015
34Julia SpikBobry9410014
35Antoni OlszewskiKIKBROS8159024
36Kamila CzaińskaSkybreakers929011
37Antoni SokołowskiSky This629011
38Karol JonakDYSKretni719010
39Kinga CzaińskaDyskorożce9108018
40Tomek KurekDyskorożce978015
41Julian KatariaSky This948012
42Zygmunt FrymusCzarny chleb i Czarna Hańcza828010
43Władysław PogłódPogoń Pyton528010
44Teresa BobińskaCzarny chleb i Czarna Hańcza91809
45Andrzej BobińskiCzarny chleb i Czarna Hańcza9177024
46Romek MencwelCzarny chleb i Czarna Hańcza987015
47Krzysztof SokołowskiSky This937010
48Halina BobińskaCzarny chleb i Czarna Hańcza82709
49Mateusz KamińskiBing Bong92709
50Tytus MazanKIKBROS10506056
51Stefan BobrowskiBobry9186024
52Andrzej FrymusCzarny chleb i Czarna Hańcza8186024
53Tymon StańczakDyskorożce9156021
54Krzysztof OlędzkiDYSKretni9146020
55Cyryl SkibińskiCzarny chleb i Czarna Hańcza9136019
56Mateusz BryckiDYSKretni866012
57Jan CzarneckiKIKBROS746010
58Ryszard ŚwieżewskiSky This946010
59Ksawery JanaszDyskorożce92608
60Franek PiszczatowskiBing Bong62608
61Maria GieryczDYSKretni70606
62Michał WoykePogoń Pyton8155020
63Krzysztof LitwińskiSky This9145019
64Konstanty SzatyńskiSky This9145019
65Andrzej BobinskiBing Bong5135018
66Zuzanna KorczyckaPogoń Pyton765011
67Łukasz WężykBing Bong865011
68Marcin ZiółkowskiBing Bong53508
69Maksim SzaszkowBing Bong92507
70Aleksandra StobieckaBing Bong70505
71Maciej LitwińskiSky This9124016
72Aniela LewandowskaPogoń Pyton8104014
73Maks KarczewskiDYSKretni764010
74Jan MencwelCzarny chleb i Czarna Hańcza764010
75Marysia JabłońskaDyskorożce64408
76Jan GieryczDYSKretni53407
77Kvitana CzernykhDyskorożce92406
78Wojciech HajzikDYSKretni42406
79Pavel MatusevichSkybreakers70404
80Adam KurekDyskorożce74307
81Jan RyznarBobry53306
82Stefan BalcerzakGanges Ayo72305
83Tadeusz EjsmontSky This92305
84Kinga GrzechocińskaDYSKretni81304
85Amelia JabłońskaDyskorożce90303
86Grzegorz HajzikDYSKretni7162018
87Maciej HołubowiczPogoń Pyton592011
88Adam TyszkaDYSKretni97209
89Stefan SzatyńskiSky This96208
90Marcin StępieńSkybreakers55207
91Marysia GerusDyskorożce74206
92Dominik AwgulGanges Ayo52204
93Kinga CzaińskaSkybreakers11203
94Alina MarkovskaSkybreakers81203
95Franciszek NowakBobry51203
96Ksawery SowińskiBobry51203
97Arkadiusz BetkierSkybreakers60202
98Olek GadomskiPogoń Pyton70202
99Ada JacyszynPogoń Pyton50202
100Mateusz KąpińskiDYSKretni30202
101Sebastian KrześniakDyskorożce50202
102Wawrzyniec ŚwierzewskiGanges Ayo50202
103Pola WirkowskaDyskorożce70202
104Jadwiga RączkaSkybreakers87108
105Adrian WróbelPogoń Pyton96107
106Szczepan ŻurekCzarny chleb i Czarna Hańcza35106
107Karolina GrzechocińskaBing Bong93104
108Julia OlesińskaBing Bong43104
109Teresa BobinskaBing Bong42103
110Mania KamińskaCzarny chleb i Czarna Hańcza32103
111Monika SitarskaBing Bong41102
112Mikołaj BlinowskiBing Bong70101
113Władysław BocianowskiBobry10101
114Julian SamselBobry50101
115Andrzej StobieckiBing Bong9200020
116Alex GełoPogoń Pyton75005
117Piotr SzatyńskiSky This45005
118Julka OlesińskaCzarny chleb i Czarna Hańcza54004
119Benek DeskurKIKBROS32002
120Marcin EjsmontSky This92002
121Jerzy KsiążczykSky This52002
122Jagna SiekińskaDYSKretni22002
123Magda WalkiewiczPogoń Pyton52002
124Helena BobrowskaBobry21001
125Andrei KananovichSky This21001
126Jan KurekDyskorożce91001
127Chow Tsun HinPogoń Pyton51001
128Konstanty Belina-BrzozowskiKIKBROS10000
129Helena BobrowskaDyskorożce90000
130Marianna DomaszewskaPogoń Pyton50000
131Barbora MalovanaBing Bong20000
132Kacper MilczarekPogoń Pyton30000
133Carlos VasquezDyskorożce20000