English Polski

Statystyki kategorii: ALU 2025

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Sky This0.93691111-2033.3%10812.0
Dyskorożce0.93668119-5133.3%10511.7
Bing Bong0.91875112-3711.1%10411.6
Czarny chleb i Czarna Hańcza0.93692101-933.3%10411.6
KIKBROS0.1010016759108100.0%10810.8
Pogoń Pyton0.1073111981370.0%10710.7
Bobry0.9549792555.6%9510.6
DYSKretni0.91869118-4911.1%9210.2
Skybreakers0.9639388566.7%9010.0
Ganges Ayo0.972112773577.8%859.4
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Dominik KorzniakowGanges Ayo9461460
Tytus MazanKIKBROS1050656
Antoni BobrowskiBobry9292655
Andrzej KamińskiKIKBROS8133750
Fryderyk GzowskiGanges Ayo9113849
Antoni MazanKIKBROS10202646
Bruno MichnikowskiBobry9262046
Jan ŻakSkybreakers9123143
Konrad KowalskiSkybreakers9301040
Antoni MycielskiGanges Ayo8231437
Statystyki