English Polski

ALU 2025, Finał

  
KIKBROS 
17-3 1st KIKBROS
Pogoń Pyton 
  
  
 2nd Pogoń Pyton
  

Schedule

ALU 2025, Liga

#TeamGamesWinsLossesGoals forGoals againstGoal diff
1
9
9
0
150
56
94
2
9
7
2
108
81
27
3
9
7
2
112
77
35
4
9
6
3
93
88
5
5
9
5
4
97
92
5
6
9
3
6
91
111
-20
7
9
3
6
68
119
-51
8
9
3
6
92
101
-9
9
9
1
8
69
118
-49
10
9
1
8
75
112
-37
Finał
DYSKretni - Bing Bong 12 - 11  Game play
Sky This - Bobry 13 - 11  Game play
KIKBROS - Pogoń Pyton 14 - 10  Game play
Pogoń Pyton - Bobry 12 - 9  Game play
DYSKretni - KIKBROS 7 - 15  Game play
Bing Bong - Sky This 12 - 8  Game play
Ganges Ayo - Skybreakers 16 - 10  Game play
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Dyskorożce 10 - 13  Game play
Bobry - DYSKretni 12 - 10  Game play
Ganges Ayo - Dyskorożce 17 - 3  Game play
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Bobry 9 - 14  Game play
KIKBROS - Bing Bong 22 - 2  Game play
Skybreakers - KIKBROS 6 - 19  Game play
Bobry - Bing Bong 15 - 7  Game play
DYSKretni - Ganges Ayo 7 - 11  Game play
Pogoń Pyton - Dyskorożce 15 - 6  Game play
Sky This - Czarny chleb i Czarna Hańcza 11 - 12  Game play
Bing Bong - Ganges Ayo 11 - 13  Game play
Sky This - Dyskorożce 13 - 11  Game play
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Skybreakers 8 - 9  Game play
Bing Bong - Pogoń Pyton 7 - 11  Game play
Sky This - Ganges Ayo 7 - 14  Game play
Pogoń Pyton - Skybreakers 6 - 7  Game play
Bing Bong - Dyskorożce 8 - 9  Game play
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Pogoń Pyton 9 - 13  Game play
Dyskorożce - DYSKretni 13 - 9  Game play
KIKBROS - Ganges Ayo 17 - 4  Game play
Pogoń Pyton - DYSKretni 13 - 7  Game play
Dyskorożce - KIKBROS 6 - 17  Game play
Ganges Ayo - Czarny chleb i Czarna Hańcza 11 - 10  Game play
KIKBROS - Czarny chleb i Czarna Hańcza 16 - 7  Game play
Bobry - Skybreakers 11 - 9  Game play
DYSKretni - Sky This 8 - 10  Game play
Skybreakers - Sky This 12 - 11  Game play
DYSKretni - Czarny chleb i Czarna Hańcza 6 - 15  Game play
Bobry - KIKBROS 7 - 15  Game play
Ganges Ayo - Bobry 15 - 0  Game play
Sky This - Pogoń Pyton 11 - 16  Game play
Dyskorożce - Skybreakers 5 - 12  Game play
Skybreakers - Bing Bong 10 - 9  Game play
Dyskorożce - Bobry 2 - 18  Game play
Ganges Ayo - Pogoń Pyton 11 - 12  Game play
Skybreakers - DYSKretni 18 - 3  Game play
KIKBROS - Sky This 15 - 7  Game play
Bing Bong - Czarny chleb i Czarna Hańcza 8 - 12  Game play

Schedule

Scoreboard leaders

PlayerTeamGames AssistsGoalsTot.
Dominik KorzniakowGanges Ayo9461460
Tytus MazanKIKBROS1050656
Antoni BobrowskiBobry9292655
Andrzej KamińskiKIKBROS8133750
Fryderyk GzowskiGanges Ayo9113849
Antoni MazanKIKBROS10202646
Bruno MichnikowskiBobry9262046
Jan ŻakSkybreakers9123143
Konrad KowalskiSkybreakers9301040
Antoni MycielskiGanges Ayo8231437
Scoreboard