English Polski

ALU 2025, Finał

  
KIKBROS 
17-3 1. KIKBROS
Pogoń Pyton 
  
  
 2. Pogoń Pyton
  

Rozpiska

ALU 2025, Liga

#ZespółMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.
1
9
9
0
150
56
94
2
9
7
2
108
81
27
3
9
7
2
112
77
35
4
9
6
3
93
88
5
5
9
5
4
97
92
5
6
9
3
6
91
111
-20
7
9
3
6
68
119
-51
8
9
3
6
92
101
-9
9
9
1
8
69
118
-49
10
9
1
8
75
112
-37
Finał
DYSKretni - Bing Bong 12 - 11  Karta meczu
Sky This - Bobry 13 - 11  Karta meczu
KIKBROS - Pogoń Pyton 14 - 10  Karta meczu
Pogoń Pyton - Bobry 12 - 9  Karta meczu
DYSKretni - KIKBROS 7 - 15  Karta meczu
Bing Bong - Sky This 12 - 8  Karta meczu
Ganges Ayo - Skybreakers 16 - 10  Karta meczu
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Dyskorożce 10 - 13  Karta meczu
Bobry - DYSKretni 12 - 10  Karta meczu
Ganges Ayo - Dyskorożce 17 - 3  Karta meczu
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Bobry 9 - 14  Karta meczu
KIKBROS - Bing Bong 22 - 2  Karta meczu
Skybreakers - KIKBROS 6 - 19  Karta meczu
Bobry - Bing Bong 15 - 7  Karta meczu
DYSKretni - Ganges Ayo 7 - 11  Karta meczu
Pogoń Pyton - Dyskorożce 15 - 6  Karta meczu
Sky This - Czarny chleb i Czarna Hańcza 11 - 12  Karta meczu
Bing Bong - Ganges Ayo 11 - 13  Karta meczu
Sky This - Dyskorożce 13 - 11  Karta meczu
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Skybreakers 8 - 9  Karta meczu
Bing Bong - Pogoń Pyton 7 - 11  Karta meczu
Sky This - Ganges Ayo 7 - 14  Karta meczu
Pogoń Pyton - Skybreakers 6 - 7  Karta meczu
Bing Bong - Dyskorożce 8 - 9  Karta meczu
Czarny chleb i Czarna Hańcza - Pogoń Pyton 9 - 13  Karta meczu
Dyskorożce - DYSKretni 13 - 9  Karta meczu
KIKBROS - Ganges Ayo 17 - 4  Karta meczu
Pogoń Pyton - DYSKretni 13 - 7  Karta meczu
Dyskorożce - KIKBROS 6 - 17  Karta meczu
Ganges Ayo - Czarny chleb i Czarna Hańcza 11 - 10  Karta meczu
KIKBROS - Czarny chleb i Czarna Hańcza 16 - 7  Karta meczu
Bobry - Skybreakers 11 - 9  Karta meczu
DYSKretni - Sky This 8 - 10  Karta meczu
Skybreakers - Sky This 12 - 11  Karta meczu
DYSKretni - Czarny chleb i Czarna Hańcza 6 - 15  Karta meczu
Bobry - KIKBROS 7 - 15  Karta meczu
Ganges Ayo - Bobry 15 - 0  Karta meczu
Sky This - Pogoń Pyton 11 - 16  Karta meczu
Dyskorożce - Skybreakers 5 - 12  Karta meczu
Skybreakers - Bing Bong 10 - 9  Karta meczu
Dyskorożce - Bobry 2 - 18  Karta meczu
Ganges Ayo - Pogoń Pyton 11 - 12  Karta meczu
Skybreakers - DYSKretni 18 - 3  Karta meczu
KIKBROS - Sky This 15 - 7  Karta meczu
Bing Bong - Czarny chleb i Czarna Hańcza 8 - 12  Karta meczu

Rozpiska

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Dominik KorzniakowGanges Ayo9461460
Tytus MazanKIKBROS1050656
Antoni BobrowskiBobry9292655
Andrzej KamińskiKIKBROS8133750
Fryderyk GzowskiGanges Ayo9113849
Antoni MazanKIKBROS10202646
Bruno MichnikowskiBobry9262046
Jan ŻakSkybreakers9123143
Konrad KowalskiSkybreakers9301040
Antoni MycielskiGanges Ayo8231437
Statystyki